Триває відбір на контрактну службу

            У країні змінюється ставлення до Збройних Сил України, зросла потреба у професійній та вмотивованій армії. Міністерство оборони України проводить відбір кандидатів на проходження військової служби за контрактом в Збройних Силах України.

            Президентом України визначено завдання щодо підвищення у 2016-му році соціальних стандартів, грошового, матеріально-технічного забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України до гідного рівня, розбудувати боєздатну армію та довести її до стандартів країн НАТО.

            Так, на військову службу за контрактом приймаються громадяни України, які пройшли професійно-психологічний відбір і відповідають установленим вимогам проходження військової служби. На контрактну службу приймаються особи віком від 18 до 60 років.

            Грошове забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України за контрактом складає від 7 до 14 тис. грн на місяць.

За довідками звертатися до Скадовського районного військового комісаріату та за телефоном 5-21-16.

 

*   *   *   *   *   *

Основні переваги військової служби за контрактом

Стабільне грошове забезпечення та поетапне його зростання:

            Військовослужбовцям за призовом під час мобілізації, на особливий період при укладанні контракту (згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 14.05.2015 р. № 406) передбачено одноразову грошову допомогу (особам рядового складу – 8 мінімальних заробітних плат, особам сержантського і старшинського складу – 9 мінімальних заробітних плат, особам офіцерського складу – 10 мінімальних заробітних плат).

            Із 1 січня 2016 року військовослужбовці Збройних Сил України отримують підвищене грошове забезпечення. З січня 2016 року приблизна заробітна плата військовослужбовців складає від 7 тис. грн, командир взводу – від 9 тис. грн, командир роти від 10 тис. грн, командир батальйону від 12 тис. грн, командир бригади від 14 тис. грн.

            Можливість кар’єрного зростання.

            Запроваджено присвоєння первинного військового звання «молодшого лейтенанта» військовослужбовцям рядового складу, сержантського та старшинського складу, які проходять службу за призовом під час мобілізації на особливий період.

            Запроваджено порядок призначення на офіцерські посади осіб сержантського та старшинського складу, які мають бойовий досвід та не мають вищої освіти.

            Право на безкоштовне отримання заочної вищої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» (після закінчення терміну першого контракту).

            Речове забезпечення у відповідності до визначених норм і термінів.

            Отримання військовослужбовцями та членами їх сімей безоплатної кваліфікованої медичної допомоги у військових медичних закладах охорони здоров’я.

            Можливість отримання первинного офіцерського звання військовослужбовцям сержантського (старшинського) складу, які мають вищу освіту.